Uw beste partner in mobiliteit
Geweldige Audi A3 cabriolet, in super kleurencombinatie.De Audi A3 cabriolet is een van onze favo's in het middensegment en daarom hebben wij deze beauty zelf gehouden nadat we hem door inruil verkregen. Normaliter wat veel kilometers voor onze voorraad, maar juist omdat dit dan ook nog eens een mega zuinige diesel is, vinden wij de auto te leuk om niet zelf te adverteren. Deze cabriolet van de fabrikant uit Ingolstadt past helemaal bij het Audi design wat we van de laatste jaren gewend zijn. Dit exemplaar dan ook nog eens met fraaie 19'' lichtmetalen wielen en zwart stoffen kap. Binnen vinden we onder andere de cruise control, het multifunctionele stuurwiel, origineel MMI navigatie en airconditioning. De auto wordt geleverd met een afleverinspectie en nieuwe APK tot 2024 *Van 27 maart aanstaande tot 3 april aanstaande zijn wij uitsluitend op afspraak geopend*
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0578755591).
Rietkraag 9 8082AA Elburg
0578755591 0681952169
[email protected] www.ehdautomotive.nl
U kunt meerdere afbeeldingen selecteren (maximaal 15). Als u de "Ctrl-toets" ingedrukt houdt kunt u meerdere foto's selecteren.
Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt onze website gebruik van cookies. We vragen je eenmalig hiervoor toestemming te geven.